lten

sitemap2 2% Parama

1,2% Parama

 

GERBIAMI TĖVELIAI,

Mes džiaugiamės, kad kiekvienais metais Jūs pasinaudodami Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) įstatymu, remiate lopšelį-darželį „Smalsutis” paskirdami iki 1,2 proc. savo jau sumokėto pajamų mokesčio. NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME už Jūsų finansinę paramą 2020 metais. Savo finansiniu indėliu prisidėjote prie lauko ir vidaus erdvių tobulinimo, buvo pirktos reikalingos priemonės veiklų įvairinimui (įrengta krepšinio aikštelė, tunelis).

Ši parama bendruomenei yra itin svarbi ir vertinga- ačiū Jums už nematomą, bet labai svarbų bendradarbiavimą. Jūsų dėka galime keisti, plėtoti ugdymo aplinką. 2021 m. planuojame įrengti „Lauko grupę- STEAM“. Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais Jūs paskirtumėte mūsų įstaigai 1.2 %  savo pajamų mokesčio.

 Rekvizitai prašymams dėl 1.2% pajamų mokesčio pervedimo:

Panevėžio r. Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“
Įstaigos kodas: 190388660
Adresas: Veteranų g. 19 Dembava, Panevėžio r.

Iš anksto dėkojame ir tariame Jums nuoširdų AČIŪ!!!

Lopšelio-darželio bendruomenė

 

 

 

 

 

Skaityti 20435 kartai Atnaujinta 21 kovo 15, Pirmadienis 10:28

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.