lten

sitemap2 Sportuojame

Sportuojame

Sporto erdvėje:

Lauke ir salėje vyksta vaiko sveikatos ir saugos kultūros ugdymas, parenkant efektyvius, šiuolaikiškus bei vaikams patrauklius ugdymo būdus, metodus, formas.

Sudarytos sąlygos tenkinti ir žadinti vaiko poreikį judėti, išreikšti save judesiu. Ugdyti tinkamą kūno laikyseną, skatinti vaiką rūpintis savo ir kitų sveikata.

Užsiėmimų metu vaikai intuityviai ir sąmoningai suvokia asmeninį saugumą, tyrinėja judesį, lavina fizines kūno galias. Sportinių žaidimų metu vaikai įgyja savitą bendravimo bei bendradarbiavimo patirtį.

Kūno kultūros procesas vykdomas per žaidimus, žaidybines situacijas. Užsiėmimai individualizuojami pagal amžių ir vaikų pasirengimą, integruojamas įvairiapusis ugdymas. Organizuojamos pramogos, viktorinos, išvykos, varžybos.

Skaityti 15884 kartai Atnaujinta 19 balandžio 29, Pirmadienis 13:59

Paveikslėlių galerija

View the embedded image gallery online at:
https://www.dembavald.lt/sportuojame#sigProId211ceedb05

Rekvizitai

Renginių Kalendorius

Top
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "X" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos puslapyje Privatumo politika.